KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996154
nr 999 6154
Akvarell
Einar Wallqvist, Norrlandsmotiv, signerad, 21x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:39:47
4/12 08:57:13
7/12 19:33:58